4 grudnia 2021

Poznań Moto Fest już niedługo. Co będzie można zobaczyć na MTP?

Już za półtora tygodnia na MTP rozpocznie się Poznań Moto Fest, czyli impreza motoryzacyjna, podczas której będzie można zobaczyć zarówno klasyki jak i nowoczesne modele samochodów.

Poznań Moto Fest już niedługo. Co będzie można zobaczyć na MTP?

Poznań Moto Fest odbędzie się już po raz kolejny i jest „pandemiczną” wersją targów motoryzacyjnych na MTP. To ciekawa propozycja dla miłośników motoryzacji i choć jest mniejsza niż tradycyjne targi Motor Show, to nie zabraknie ciekawych propozycji.

Organizatorzy ogłosili pierwszych wystawców, którzy pojawią się podczas tegorocznego Poznań Moto Fest. Są to dobrze znany nie tylko poznaniakom: Austor, Giełda Klasyków i the.collection.

Na terenie MTP zaparkują nowoczesne i szybkie super-samochody, które przyciągają uwagę nie tylko wyglądem, ale i brzmieniem silników. Nie zabraknie także samochodów kolekcjonerskich, o co zadba Austor, który przedstawi auta będących wartościowe pod względem kolekcjonerskim i inwestycyjnym. Zwiedzający mogą spodziewać się pojazdów „z historią”, klasków, okazów motorsportu, supersamochodów i samochodów luksusowych.

Najwięcej klasycznych i retro pojazdów przywiezie ze sobą Giełda Klasyków, która zabierze zwiedzających w podróż w czasie prezentując klasyczne modele.

Wydarzenie zaplanowane jest na weekend 19-20 czerwca. Bilety są już w sprzedaży online, poprzez platformę ToBilet. Pojedynczy bilet dostępny jest w cenie 20 złotych, a ulgowy (dla dzieci w wieku 7-15 lat, oraz osób z I grupą inwalidzką) w cenie 15 złotych. Dzieci do 6. roku życia na teren imprezy wejdą bezpłatnie, natomiast posiadacze Karty Dużej Rodziny kupią bilet w cenie 10 złotych.

 

 

autor: A. Karczewska