13 sierpnia 2022

XVIII Rajd św. Krzysztofa już w przyszłym tygodniu

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się XVIII Rajd św. Krzysztofa organizowany przez Automobilklub Wielkopolski oddział w Mosinie oraz Komisję Sportu Popularnego i Turystyki AW. Chętni mogą zgłaszać się do udziału, a im wcześniej to zrobią, tym mniej zapłacą za wpisowe.

XVIII Rajd św. Krzysztofa już w przyszłym tygodniu

Organizatorem wydarzenia jest Automobilklub Wielkopolski Delegatura w Mosinie i to właśnie w tym mieście rozpocznie się trasa XVIII Rajdu św. Krzysztofa, na placu targowiska miejskiego. Meta planowana jest tradycyjnie na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Ludwikowie.

Rajd zaplanowany na 25 lipca będzie jednocześnie 7. Rundą Turystycznego Pucharu Polski, 5. Rundą Okręgowego Pucharu Zmotoryzowanych Turystów i 4. Rundą Mosińskich Mistrzostw Motorowych.

Celem jest jednak przede wszystkim dobra zabawa i dzielenie się pasją.

Chętni mogą wysyłać zgłoszenia wraz z potwierdzeniem wpłaty opłaty wpisowej poprzez formularz online lub na adres rajdy.mosina@wp.pl. Osoby, które zgłoszą się do 21 lipca zapłacą 45 złotych od osoby (35 zł dla członków Automobilklubu Wielkopolskiego z aktualnie opłaconymi składkami), natomiast po 21 lipca opłata wzrośnie dla wszystkich do 55 złotych.

 

autorka: A. Karczewska