28 stycznia 2023

Poznań Track Day, czyli testowanie na Torze Poznań

W najnowszym odcinku „Lifestyle Poznań” ponownie odwiedziliśmy Tor Poznań, na którym można było stać się uczestnikiem wyścigów samochodowych, zarówno jako kierowca jak i pasażer.

Poznań Track Day, czyli testowanie na Torze Poznań

 

Na Torze Poznań odbyło się Tor Poznań Track Day – idealna okazja dla wszystkich miłośników motoryzacji, aby móc przejechać się mniej i bardziej znanymi perełkami ze świata motoryzacji.

Więcej o charakterze całego wydarzenia opowiedział Krystian Korzeniowski, jeden z zawodowych kierowców wyścigowych. Dzięki stronie specjalnej stronie prezentowej możliwe jest wykupienie voucherów prezentowych, pozwalających na przejazd jednym z dostępnych sportowych samochodów jako kierowca, ale także jako pasażer z wykwalifikowanym rajdowcem.

Można było także uczestniczyć w wydarzeniu, przyjeżdżając własnym samochodem.

„Jest to szansa na sprawdzenia możliwości swoich oraz swojego samochodu” – dodaje Krystian Korzeniowski.

Zachęcał także wszystkich do udziału w tego typu wydarzeniach, w szczególności tych, wiążących swoją karierę zawodową z wyścigami samochodowymi.

Głównym celem wydarzenia była realizacja voucherów prezentowych. Jak wskazuje Bartłomiej Miel, członek zespołu Autoprezent, dostępnych jest ponad 40 samochodów z najwyższej półki, którymi można przejechać się po Torze Poznań. Są to marki, takie jak: Ferrari, Lamborgini czy Nissan GTR, którego pasażerką miała okazję być nasza dziennikarka.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji:

tekst: N. Fekser