4 grudnia 2021

To już ostatni dzień, aby zapisać się na Rajd Andrzejkowy 2021 Koła NISSAN AW

W najbliższych dniach Automobilklub Wielkopolski – Koło NISSAN AW organizuje Rajd Andrzejkowy. W wydarzeniu mogą uczestniczyć nie tylko członkowie Automobilklubu Wielkopolski, ale również inni miłośnicy rajdowych doznań, którzy własnymi samochodami, chcą sprawdzić swoje możliwości. Dziś, w poniedziałek, 15 października mija termin składania zgłoszeń.

To już ostatni dzień, aby zapisać się na Rajd Andrzejkowy 2021 Koła NISSAN AW

 

Impreza samochodowa rozpocznie się w sobotę, 20 października, o godz. 13.30 w Auto Salon POLODY na ul. Tymienieckiego 38 w Poznaniu, tam zostaną przyjęte zgłoszone wcześniej załogi. Pierwsza z nich wyruszy w trasę o godz. 14.15. Planowany czas przyjazdu na Tor Poznań, gdzie znajduje meta, to godz. 16:00. Następnie, od godz. 17:00, planowany jest posiłek.

Dla każdego z uczestników przewidziane są nagrody. Pierwsze trzy załogi (w tym kierowca i pilot) otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy mogą liczyć na nagrody pocieszenia. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie pucharów i nagród rozpocznie się o godz.18:00.

Zwycięzcą zostanie załoga, która będzie miała najmniej punktów karnych. W przypadku równej ilości punktów decyduje lepszy wynik na próbie sprawnościowej. Wszelkie protest, dotyczące błędów rachunkowych można zgłaszać w ciągu 15 min. od ogłoszenia wyników prowizorycznych, po wpłaceniu kaucji w wysokości 50 zł.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz oraz wpłacić wpisowe, które wynosi 40zł od osoby dla członków AW, dla pozostałych osób opłata wynosi 55 zł.

Regulamin wydarzenia i szczegółowa punktacja dostępne są na stronie internetowej. Tam można znaleźć również formularz zgłoszeniowy.

 

autorka: N. Fekser