Od dziś zmiany organizacji ruchu w okolicach węzła Lechicka/Naramowicka

W związku z kolejnym etapem prac przy budowie Tramwaju na Naramowice, w nocy z 26 na 27 listopada br. (z piątku na sobotę) zmieniła się organizacja ruchu w rejonie węzła Lechicka/Naramowicka.

Od dziś zmiany organizacji ruchu w okolicach węzła Lechicka/Naramowicka

W związku z kolejnym etapem prac przy budowie Tramwaju na Naramowice, w nocy z 26 na 27 listopada br. (z piątku na sobotę) zmieni się organizacja ruchu w rejonie węzła Lechicka/Naramowicka.

Od soboty, 27 listopada br. obowiązywać będą następujące zmiany w komunikacji autobusowej:

  • autobusy linii 167 i 911 jadące w kierunku ronda Śródka, po przyjeździe do skrzyżowania Lechicka/Murawa, zawrócą (tak jak autobusy linii 214 i 224) i pojadą ulicami Lechicką i Naramowicką do Wilczaka, skąd pojadą stałą trasą w kierunku ronda Śródka. Trasa w kierunku Radojewa i Biedruska nie ulega zmianie,
  • autobusy linii 178 jadące z ronda Śródka w kierunku Szarych Szeregów po zatrzymaniu na przystanku „Lechicka/Naramowicka” pojadą do ronda przed ul. Dworską (rondo Karłowskiej- Kamzowej), skręcą w lewo w kierunku stacji benzynowej Lotos, pojadą łącznikiem przy stacji Lotos do ul. Murawa i od przystanku „Os. Wichrowe Wzgórze” pojadą trasą stałą. Trasa w kierunku ronda Śródka nie ulega zmianie.

© 2021 MotoPoznań

Realizacja