10 czerwca 2023

“Klasykiem po mieście”, czyli parada klasyków motoryzacji

Miłośnicy i posiadacze klasków motoryzacyjnych mogą odliczać dni do wyjątkowej parady „Klasykiem po mieście”. Wydarzenie odbędzie się na Torze Poznań, a organizatorzy przygotowali szereg atrakcji.

“Klasykiem po mieście”, czyli parada klasyków motoryzacji fot. WTC Watch This Car

 

Będzie to już drugie spotkanie klasyków na Torze Poznań, na które zapraszają Giełda Klasyków, WTC Warch This Car, Puchar Youngtimer Party oraz Car Spotted: Wielkopolska. To okazja, by pochwalić się swoim klasykiem motoryzacji, przejechać nim po Torze Poznań, a dla tych, którzy nie mają własnego, do podziwiania innych w jednym miejscu.

W ramach wydarzenia przygotowano paradę klasyków, która przejedzie po torze, a także konkurs z nagrodami. To gratka zarówno dla posiadaczy jak i miłośników klasyków motoryzacji, którzy nie posiadają swoich „czterech kółek” w tej kategorii, ale lubią na nie popatrzeć, zwłaszcza w ruchu. Będzie można porozmawiać, podziwiać i zrobić zdjęcia.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 maja, od godziny 11:00 do ok. 14:00. Co zrobić, by wziąć udział w paradzie? Wystarczy przyjechać swoim klasykiem o 11:00 na Tor Poznań i udać się do biura z aktualnym OC oraz badaniem technicznym samochodu. Pojazdy, które otrzymają ważną naklejkę i przykleją ją na szybę zostaną wpuszczone na nitkę toru.

Wydarzenie jest bezpłatne.

autorka: A. Karczewska