Od czwartku zmiany w organizacji ruchu na ul. Hetmańskiej

W czwartek (20.10) zmieni się organizacja ruchu na ul. Hetmańskiej, w rejonie budowanego przejazdu rowerowego przy skrzyżowaniu z ul. Jarochowskiego.

Od czwartku zmiany w organizacji ruchu na ul. Hetmańskiej

 

W rejonie skrzyżowania z ul. Jarochowskiego od początku tygodnia były prowadzone prace bitumiczne na wewnętrznych pasach ul. Hetmańskiej, z których kierowcy będą mogli korzystać od czwartku (20.10), gdy rozpoczną się roboty nawierzchniowe na pasach zewnętrznych.

Wykonawca sfrezuje nawierzchnię, a następnie ułoży warstwę wiążącą i ścieralną na pasie zewnętrznym południowej jezdni ul. Hetmańskiej na odcinku od ul. Cebulskiego do ul. Nehringa, na odcinku pasa zewnętrznego jezdni północnej, na wysokości skrzyżowania z ul. Jarochowskiego, oraz na wlotach w ul. Jarochowskiego.

Kierowcy podczas prowadzenia robót nie będą mogli skręcić z ul. Hetmańskiej w ul. Jarochowskiego, nie będą mogli również bezpośrednio wyjechać z ul, Jarochowskiego na ul. Hetmańską.

Na jezdni południowej ul. Hetmańskiej objazd do ul. Jarochowskiego poprowadzony zostanie ul. Hetmańską, Kasprzaka i Winklera, zaś dla kierowców chcących wyjechać z ul. Jarochowskiego w ul. Hetmańską – przez ul. Winklera i Rogalińskiego. Kierowcy chcący dojechać północną nitką ul. Hetmańskiej do ul. Jarochowskiego zostaną poprowadzeni objazdem ulicami Reymonta i Chociszewskiego. Ci, którzy z tej części ul. Jarochowskiego będą chcieli wyjechać na północną nitkę ul. Hetmańskiej, pojadą ulicami Chociszewskiego i Kasprzaka.

© 2021 MotoPoznań

Realizacja