Kolacja Charytatywna na MTP Poznań. Firma Karlik przekazała samochód dla rodziny zastępczej

Positive Ways, doroczny rajd supersamochodów, stanowi wydarzenie wyczekiwane przez miłośników motoryzacji w Polsce. W sobotę, 3 czerwca, uczestnicy rajdu zawitali do Poznania, uczestnicząc w niezwykłym wydarzeniu charytatywnym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP).

Kolacja Charytatywna na MTP Poznań. Firma Karlik przekazała samochód dla rodziny zastępczej

Głównym punktem programu było wyjątkowe spotkanie, gdzie licytowano koszulki Roberta Lewandowskiego i Lionela Messiego. Dochód ze sprzedaży pamiątek futbolowych przekazany zostanie na cele charytatywne. Dodatkowo, firma Karlik przekazała rodzinie ze Złotowa samochód marki Renault, który będzie służył do przewozu niepełnosprawnych dzieci.

Na terenie MTP, podczas kolacji charytatywnej, goście mogli podziwiać ekscytującą kawalkadę supersamochodów, które zaparkowały na Placu Powszechnej Wystawy Krajowej. Wydarzenie to było częścią sześciodniowego rajdu, podczas którego 100 wyjątkowych pojazdów pokonuje łącznie 800 kilometrów, odwiedzając cztery polskie miasta.

Podczas wieczornej kolacji, uczestnicy mieli okazję skosztować wykwintnego menu przygotowanego przez laureata Kulinarnego Pucharu Polski – Tomasza Zdrenkę. Obecność znanych osobistości, takich jak Ben Collins z programu Top Gear, dodawała kolacji dodatkowego prestiżu. Wszystko to było uzupełnione przez występ utalentowanego wokalisty, pianisty i autora piosenek, Mateusza Ziółki.

Positive Ways to nie tylko rajd supersamochodów, ale również szansa na niesienie pomocy potrzebującym. Dochód ze sprzedaży biletów na tę charytatywną kolację przekazany został Fundacji Positive Ways, która wspiera polskie hospicja.

To wydarzenie pokazuje, że motoryzacja i działalność charytatywna mogą iść w parze, tworząc niesamowite okazje do pomocy i podkreślając ważność wspólnoty. Niezwykła kolacja charytatywna na MTP w Poznaniu, z licytacją koszulek Lewandowskiego i Messiego, potwierdza, że serca miłośników motoryzacji są tak wielkie jak silniki ich ulubionych supersamochodów.

© 2021 MotoPoznań

Realizacja