Kolizja i coraz większy korek na S11
Na trasie S11, między Jaryszkami a węzłem Koninko, na nitce w kierunku Kórnika, doszło do kolizji. Występują utrudnienia w ruchu, które powodują korek. Obecnie zaczyna się już przed węzłem Poznań-Krzesiny, przez co korkuje się także zjazd z autostrady A2.
fot. archiwum redakcji
