Od pierwszych kursów w sobotę, 25 lipca autobusy linii 160 jadące w kierunku Garbar pojadą stałą trasą, biegnącą z alei Wielkopolskiej prosto w ulicę Nowowiejskiego. Przywrócone zostanie funkcjonowanie przystanku „Nowowiejskiego” w kierunku Garbar.
Autobusy jadące w stronę Strzeszyna nadal będą zatrzymywać się na dodatkowym przystanku „Wielkopolska” zlokalizowanym na ulicy Wielkopolskiej tuż za skrzyżowaniem z ulicą Pułaskiego.
Linia 160: STRZESZYN – … – al. Wielkopolska – Nowowiejskiego – Solna – … – GARBARY