Korki i kolizje w mieście

Nie brakuje stłuczek i korków w mieście. Utrudnienia m.in. na Hetmańskiej, św. Wawrzyńca, Łozowej, Królowej Jadwigi i Bukowskiej.

Korki i kolizje w mieście

Około godziny 6:00, na ul. Hetmańskiej, przed wiaduktem, zderzyły się cztery samochody. Spowodowało to korek w kierunku ul. Głogowskiej. To z kolei przyczyniło się do niekontrolowanego manewru jednej z kierujących, która, jak informuje Radio Poznań, widząc zwężenie „spanikowała” i wjechała na torowisko na wysokości ul. Fabrycznej. W tej chwili, korek zaczyna się już przed ul. Fabryczną.

Na ul. Bukowskiej coraz większy korek na dojeździe do ul. Bułgarskiej od strony Ławicy. Na ul. Głogowskiej, korek w kierunku centrum na wysokości Górczyna.

Mocno zakorkowany rejon Dąbrowskiego – św. Wawrzyńca. Na samej ul. św. Wawrzyńca, pod wiaduktem, doszło do zderzenia dwóch samochodów, co spowodowało korki w obu kierunkach.

Korkuje się ul. Niestachowska w kierunku centrum, Serbska na dojeździe do Ronda Solidarności, Lechicka w kierunku mostu Lecha oraz w kierunku ul. Naramowickiej od strony mostu Lecha.

Kolejka samochodów na dojeździe od ul. Hlonda do Ronda Śródka. Coraz mocniej zapchana także ul. Warszawska przed ul. św. Michała w kierunku Ronda Śródka.

Ul. Jana Pawła II korkuje się między Rondem Śródka a ul. Baraniaka. Dojazdy do Ronda Starołęka korkują się po obu stronach ul. Hetmańskiej.

Duży ruch na ul. Opolskiej przy ul. 28 Czerwca, na ul. Łozowej oraz Dolnej Wildzie – to efekt m.in. zamknięcia fragmentu ul. 28 Czerwca po niedzielnej tragedii.