Moto Wiadomości Wypadki Samochód ciężarowy wjechał w przystanek pod Poznaniem. Trwa akcja służb 5 października 2022 W Kobylnicy samochód ciężarowy wjechał w przystanek, na którym przebywali ludzie. Jedna osoba została poważnie ranna i jest nieprzytomna. Trwa akcja służb. Tagi samochód-wjechał-w-przystanekwypadek Zobacz również Nietrzeźwi kierowcy podczas “Trzeźwego poranka”: kilkadziesiąt osób złapanych na “podwójnym gazie” Ruch wahadłowy na ul. Opolskiej – korki Nowe radary z wyświetlaczem prędkości w Poznaniu Read more articles Poprzedni wpisZmiany w organizacji ruchu i robót na czas konkursu skrzypcowegoNastępny wpisZderzenie pojazdów i ruch wahadłowy na ul. Droga Dębińska