Drift, emocje i wspólna pasja – Święto adrenaliny: Speed Games x Driftingowe Mistrzostwa Polski

Niesamowita atmosfera, spektakularne stunty, moc silników i ekscytująca rywalizacja – to wszystko czeka na miłośników motoryzacji podczas Speed Games x Driftingowe Mistrzostwa Polski – Tor Poznań

Drift, emocje i wspólna pasja – Święto adrenaliny: Speed Games x Driftingowe Mistrzostwa Polski

Założenia imprezy

Speed Games x Driftingowe Mistrzostwa Polski to wyjątkowe wydarzenie łączące emocje związane z driftem oraz szeroko pojętą kulturą motoryzacyjną. Impreza odbywająca się na jednym z najlepszych torów w kraju przyciąga wielbicieli szybkich samochodów i wyjątkowych stuntuw.

Program wydarzenia

Mocne silniki i zawodnicy na torze

W programie Speed Games x Driftingowe Mistrzostwa Polski przewidziane są ciekawe pokazy samochodów, zawody driftingowe, konkursy, warsztaty edukacyjne, a także liczne przedsięwzięcia dla całej rodziny.

Uczestnicy mają okazję zobaczyć na żywo ekstremalne popisy sportowców za kierownicą swych potężnych maszyn, w tym niesamowite pokazy równoległego driftu. Na torze oprócz sędziów będzie można zobaczyć zawodników z najlepszymi samochodami do driftu, zdobywców tytułów mistrzowskich oraz obiecujących adeptów tego sportu.

Zanurz się w motoryzacyjne wyzwanie

Wyjątkowość tej imprezy polega również na tym, że każdy, kto chce spróbować swoich sił w drifcie, może wziąć udział w specjalnych kursach organizowanych przez profesjonalnych instruktorów. W wydarzeniu biorą również udział dealerzy samochodowi, którzy przygotowują specjalne oferty i promocje dla uczestników, tak więc możemy spodziewać się naprawdę ciekawych propozycji.

Impreza przeznaczona dla całej rodziny

Aby cała rodzina mogła aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu, na terenie Speed Games x Driftingowe Mistrzostwa Polski prowadzone będą zróżnicowane atrakcje dla dzieci. Zachęcamy wszystkich do udziału w dodatkowych pokazach i prelekcjach, które przybliżą zarówno pasjonatom jak i mniej zaawansowanym fanom motoryzacji świat szybkich maszyn oraz zasad sportów motorowych.

Bilety

Bilety na to emocjonujące wydarzenie są dostępne zarówno online w Going., Empik Bilety jak i na miejscu w kasie toru. Jeśli planują Państwo zakup biletów i uczestnictwo jako widzowie, zalecamy wcześniejszą rezerwację, gdyż liczba miejsc jest ograniczona! Aby przyspieszyć zamówienie, zapoznaj się z dostępnymi opcjami i promocjami na stronie internetowej organizatora.

Zakończenie

“Święto adrenaliny” to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń motoryzacyjnych roku. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji i poczuj moc samochodów sportowych, podziwiając jednocześnie imponujące umiejętności zawodników!

© 2021 MotoPoznań

Realizacja