21 lutego 2024

Rajd Walentynkowy 2024

Automobilklub Wielkopolski Delegatura Gniezno ma zaszczyt zaprosić wszystkich entuzjastów motoryzacji oraz miłośników emocjonujących wypraw na wyjątkową imprezę samochodową – „Rajd Walentynkowy 2024”.

Rajd Walentynkowy 2024 fot. pexels

 

To pierwsze w tym roku, ale już zapowiadające się na niezapomniane wydarzenie, odbędzie się 11 lutego 2024 r., przemierzając malownicze trasy Wielkopolski z Gniezna, przez Biskupin i Wenecję, aż do Żnina.

Organizatorzy przygotowali atrakcyjne warunki uczestnictwa, z różnicowanym wpisowym, które do 31 stycznia wynosiło 45 zł od osoby dla członków z uprawnieniami, i 55 zł dla pozostałych uczestników. Od 1 do 5 lutego opłata wpisowa została ujednolicona na poziomie 60 zł od osoby, niezależnie od przynależności i uprawnień. Dzieci do 5 roku życia mogą uczestniczyć w rajdzie bez opłat, jednak bez zapewnionego posiłku.

Z racji ograniczonej liczby miejsc – maksymalnie 40 uczestników – organizatorzy zachęcają do wcześniejszego zgłaszania swojego udziału. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej dostępnej na stronie Automobilklubu Wielkopolskiego i przesłanie jej e-mailem wraz z potwierdzeniem wpłaty.

Każda załoga na rajd składa się z kierowcy i pilota, przy czym możliwe jest zabranie osób towarzyszących, za które należy również uiścić opłatę wpisową. Osoby towarzyszące, które opłacą wpisowe, zyskują prawo do uczestnictwa w konkurencjach rekreacyjnych oraz do posiłku.

Rajd Walentynkowy to nie tylko okazja do przeżycia niezapomnianej przygody na drodze, ale również możliwość spędzenia wyjątkowego dnia w gronie osób, które dzielą pasję do motoryzacji. To wydarzenie, które łączy w sobie sportową rywalizację z walentynkową atmosferą, zapewniając uczestnikom nie tylko emocje sportowe, ale i romantyczne chwile w pięknych okolicach Wielkopolski.

© 2021 MotoPoznań

Realizacja