21 kwietnia 2024

Automobilklub Wielkopolski otwiera drzwi dla przyszłych sędziów

Automobilklub Wielkopolski zaprasza wszystkich pasjonatów motorsportu, którzy chcieliby znaleźć się w samym sercu wyścigowych emocji, nie jako zawodnicy, ale jako sędziowie. Organizowane szkolenia sędziowskie to niepowtarzalna okazja, by zdobyć uprawnienia pozwalające na bliższe zaangażowanie się w świat sportów samochodowych.

Automobilklub Wielkopolski otwiera drzwi dla przyszłych sędziów fot. Automobilklub Wielkopolski

 

Szkolenie skierowane jest zarówno do kandydatów na sędziów sportu samochodowego klasy II, jak i obecnych sędziów tej klasy, którzy aspirują do uzyskania licencji klasy I. Nie zapomniano również o tych, którzy pragną przedłużyć swoje licencje klasy I i II na nadchodzący sezon 2024.

Szkolenia odbędą się w prestiżowej lokalizacji – na Torze Poznań, w pawilonie dyrekcji obiektu przy ulicy Wyścigowej 3 w Przeźmierowie. Uczestnicy mogą wybrać jeden z dwóch terminów: 9 marca 2024 roku (sobota) od godziny 10:00 do 15:10 lub 15 marca 2024 roku (piątek) od godziny 17:00 do 22:10. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zgłosić się przez specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy przed upływem terminu zgłoszeń.

To szansa nie tylko na zdobycie cennych uprawnień, ale także na spotkanie z ludźmi, dla których motorsport jest pasją. Uczestnictwo w szkoleniu to również możliwość pogłębienia wiedzy na temat sportów samochodowych, zasad ich oceniania oraz bezpieczeństwa na torze.

Automobilklub Wielkopolski, będący organizatorem szkolenia, jest znaną i cenioną instytucją, która od lat wspiera rozwój motorsportu w Polsce. Uczestnictwo w organizowanych przez klub szkoleniach to nie tylko inwestycja w swoje umiejętności, ale też wkład w rozwój sportów samochodowych w naszym kraju.

Zainteresowani mogą już teraz dokonać zgłoszenia i przygotować się do pełnienia jednej z najbardziej emocjonujących ról w świecie sportu samochodowego. Czy jesteś gotów stanąć na linii startu w zupełnie nowej roli?

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest online.

© 2021 MotoPoznań

Realizacja