Mężczyzna zginął pod kołami pociągu przy stacji Poznań-Dębiec. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości

Poznańska policja cały czas próbuje ustalić tożsamość mężczyzny, który zginął w rejonie stacji kolejowej Poznań-Dębiec potrącony przez pociąg. Stworzono obraz, który odzwierciedla prawdopodobny wizerunek zmarłego.

Mężczyzna zginął pod kołami pociągu przy stacji Poznań-Dębiec. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości

 

Do zdarzenia doszło 9 sierpnia 2023 roku, między godziną 4:00 a 5:00, w rejonie stacji Poznań Dębiec. Mężczyzna zginął w wyniku potrącenia przez pociąg i do tej pory jego tożsamość nie została ustalona.

Biegły z zakresu antroposkopii sporządził wizerunek przyżyciowy zmarłego. Jak ustalono, zmarły mógł być cudzoziemcem.

„Na lewym przedramieniu posiadał tatuaż z czerwoną różą, na brzuchu tatuaż z głową byka. W chwili zdarzenia mężczyzna był ubrany w kurtkę koloru szarego z podszewką z motywem białych czaszek, spodnie typu bojówki koloru ciemnoszarego/czarnego, t-shirt koloru białego z nadrukiem literowym koloru czarno-czerwonego na przodzie” – przekazała Małgorzata Meloch z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami, którzy prowadzą czynności w tej sprawie pod numerem telefonu 47 77 125 32, lub pod czynnym całą dobę nr 47 77 125 11/12, powołując się na nr sprawy KR.I.5454.7.2024.KK.

© 2021 MotoPoznań

Realizacja