Dni Otwarte na Torze Poznań

Ruszają Dni Otwarte na Torze Poznań, czyli coś dla miłośników motoryzacji i adrenaliny. To wyjątkowe wydarzenie potrwa przez cały weekend, oferując uczestnikom mnóstwo atrakcji, które zadowolą zarówno profesjonalnych kierowców, jak i amatorów szybkich samochodów.

Dni Otwarte na Torze Poznań

Główna atrakcja Dni Otwartych to możliwość samodzielnej jazdy po torze. Sesje są rozplanowane zgodnie z życzeniami uczestników, co pozwala każdemu na skorzystanie z tej niepowtarzalnej okazji. Organizatorzy przygotowali dokładny harmonogram, aby każdy mógł znaleźć odpowiedni dla siebie czas na jazdę.

Dla tych, którzy wolą doświadczyć emocji z perspektywy pasażera, przygotowano Race Taxi. Uczestnicy mogą przejechać się topowymi modelami samochodów prowadzonymi przez profesjonalnych kierowców. Ponadto, na miejscu odbywać się będą spotkania z kierowcami wyścigowymi, którzy chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami i odpowiadają na pytania fanów.

Niezapomnianą atrakcją będą pokazy driftu, które zachwycają dynamicznymi manewrami i kontrolowanym poślizgiem. To widowiskowe show zwykle przyciąga tłumy i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Dodatkowo, na uczestników czeka wiele innych atrakcji, w tym stoiska z gadżetami motoryzacyjnymi i konkursy z nagrodami.

Kulminacją sobotnich emocji będzie możliwość wejścia i wjazdu na tor absolutnie dla każdego. Niezależnie od doświadczenia, każdy może poczuć dreszcz emocji związany z jazdą po tym legendarnym asfalcie. To wyjątkowa szansa dla tych, którym do tej pory nie udało się stanąć na torze.

Dni Otwarte odbywają się w dniach 1-2 czerwca, w godzinach 9:00-18:00.

© 2021 MotoPoznań

Realizacja