Klasa G na torze i poza nim. Podsumowanie wizyty w Graz

Na początku czerwca Mercedes-Benz zorganizował jedno z najbardziej emocjonujących szkoleń dla swoich klientów – „G-Class Experience”. Wydarzenie odbyło się w Graz, rodzinnym mieście legendarnej Klasy G, oferując uczestnikom niezapomniane przeżycia i możliwość przetestowania możliwości tego kultowego auta w ekstremalnych warunkach terenowych.

Klasa G na torze i poza nim. Podsumowanie wizyty w Graz

Intensywne Testowanie Klasy G

Podczas „G-Class Experience” uczestnicy mieli okazję przetestować swoje umiejętności zarówno na torze, jak i podczas leśnych przepraw. Jazdy indywidualne na torze AMG G63 oraz pokonywanie wzniesień, brodzenie przez wodę i błoto udowodniły, że Klasa G jest nie tylko luksusowym pojazdem, ale również prawdziwą legendą motoryzacji. Przejazdy z instruktorem G-Class z Centrum Experience w Graz odsłoniły wszystkie ukryte możliwości tego samochodu, dostarczając dodatkowych wrażeń i emocji.

Centrum Szkoleniowe i Geneza Klasy G

Podczas wizyty w Graz, uczestnicy odwiedzili również centrum szkoleniowe, gdzie mieli okazję pozyskać wiedzę dotyczącą genezy powstania Klasy G. Mogli obejrzeć, jakie możliwości daje fabryka w zakresie konfiguracji pojazdu, od standardowych modeli po unikalne, spersonalizowane wersje. Dzięki temu zdobyli cenne informacje na temat historii i ewolucji tego legendarnego samochodu oraz innowacyjnych technologii stosowanych w jego produkcji.

Budowanie Silnych Relacji i Społeczności

Kluczowym elementem sukcesu „G-Class Experience” było nie tylko prezentowanie wyjątkowych produktów, ale także budowanie silnych, trwałych relacji z klientami oraz tworzenie społeczności wokół Klasy G. Uczestnicy, zarówno nowicjusze, jak i doświadczeni fani, wynieśli z tego spotkania nie tylko wiedzę, ale i niezapomniane emocje, które długo pozostaną w ich pamięci. Potwierdzeniem przynależności do tej wyjątkowej społeczności był certyfikat G-Family, który otrzymał każdy uczestnik wydarzenia.

Zaproszenie do Społeczności Mercedes-Benz

„G-Class Experience” to nie tylko szkolenie, ale przede wszystkim spotkanie pasjonatów i miłośników motoryzacji. Dołączcie do nas przy kolejnej okazji i poczujcie, co to znaczy być częścią rodziny Mercedes-Benz!

Mercedes-Benz MB Motors specjalizuje się w dostarczaniu unikalnych doświadczeń związanych z użytkowaniem samochodów tej marki. W trzech lokalizacjach w Polsce, wraz z zespołem 350 ekspertów, firma przenosi klientów w świat nowoczesności i prestiżu, oferując coś więcej niż tylko samochód – doświadczenie, które pozwala na odkrywanie i wyrażanie własnego ja.

Zapraszamy do kontaktu z Doradcami Handlowymi: 
📍 Poznań, ul. Krzywoustego 71, 📞 +48 61 668 6300  

© 2021 MotoPoznań

Realizacja