Wielkopolanki za kółkiem

Jak co roku panowie z Automobilklubu Wielkopolski przygotowują wyjątkowe wydarzenie. Specjalnie i tylko dla Pań w dniu 9 marca zorganizowany zostanie rajd samochodowy „Wielkopolanki za Kółkiem”.

Wielkopolanki za kółkiem

Jak zwykle zapewniamy:
– wspaniałą, pełną niespodzianek rajdową zabawę
– emocjonujące próby samochodowe na Torze “Poznań”
– atrakcje na mecie
– cenne nagrody, także losowane wśród wszystkich uczestniczek
– pamiątkowe dyplomy i okolicznościowe rajdowe kubki dla każdej z Pań.

Wśród nagród m.in. 8 samochodów z pełnymi zbiornikami paliwa na weekend, projekty koncepcyjne wnętrz, vouchery na Co-Drive na Torze „Poznań” samochodami Porsche, kursy doskonalenia jazdy, karnety na zajęcia fitness i wiele innych.

Bazą tegorocznej edycji „Wielkopolanek” będzie Tor „Poznań”. Tutaj odbędzie się start do imprezy, próby samochodowe i meta. Organizatorzy pracujący pod kierownictwem Ryszarda Śliwińskiego przygotowali w tym roku dwa odcinki turystyczno-nawigacyjne opisane w specjalny sposób, który przyniesie uczestniczkom sporo zabawy. Oczywiście zapis będzie oparty o obowiązujące przepisy. Emocji powinny też dostarczyć próby samochodowe ustawione na nitce toru. Będą co najmniej cztery, a wszystkie obsługiwane przez uprawnionych sędziów z zapewnieniem jak najlepszych warunków bezpieczeństwa.

Po przybyciu na metę czas oczekiwania na wyniki wypełni szereg atrakcji. Spośród nich wymienić warto porady dotyczące projektowania wnętrz, prezentacja gabinetu podologicznego, spotkanie z policjantem, który w formie pogadanki odpowie na nurtujące panie pytania. Panie będą miały też możliwość połączenia się z dowolnym miejscem na świecie za pomocą specjalnie uruchomionej stacji radiowej. A ratownicy z Automobilklubu Wielkopolski wraz ze strażakami z OSP w Luboniu zaprezentują w niezwykle widowiskowy sposób akcję ratowniczą po poważnym wypadku samochodowym. Atrakcji zatem nie zabraknie, a organizatorzy dołożą starań, aby impreza przebiegła sprawnie i bez opóźnień.

Zobacz program imprezy!

© 2021 MotoPoznań

Realizacja