Strefa kobiet w salonie… samochodowym

Auto Club, poznański autoryzowany dealer Nissana, z okazji Dnia Kobiet stworzył w swoim salonie specjalną „Strefę kobiet”. Firma chce w ten sposób docenić swoje klientki i stworzyć im jak najlepsze warunki wyboru idealnego samochodu.

Strefa kobiet w salonie… samochodowym

– Kobiety są niezwykle ważnym klientem Auto Clubu i dlatego z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet postanowiliśmy je dodatkowo uhonorować – mów Artur Kubiak z Nissan Auto Club w Poznaniu. – Tworząc tę strefę chcieliśmy, aby wybór samochodu zaczął się paniom kojarzyć pozytywnie. W strefie króluje Nissan Micra, ponieważ około trzy czwarte kobiet, które odwiedzają nasz salon, najbardziej interesuje właśnie ten samochód.

Na co może liczyć klientka odwiedzająca salon przy ul. Opłotki? Według zapewnień dealera będzie to miła i fachowa obsługa. Jak twierdzi Artur Kubiak, panie coraz częściej siadają za kółkiem i coraz częściej samodzielnie decydują o wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie. Przy czym kobiety są bardzo wymagającymi klientami i wbrew stereotypom interesuje je nie tylko kolor auta. Zwracają uwagę na moc silnika i średnie spalanie, jak również na funkcjonalność pojazdu oraz czy łatwo będzie nim manewrować na parkingu, w jakie systemy bezpieczeństwa jest wyposażony pojazd oraz jak pojemny jest bagażnik…  

Kobiety szukając odpowiedniego dla siebie samochodu przywiązują dużą wagę także do kwestii bezpiecznego poruszania się pojazdem. Dlatego koncerny motoryzacyjne, chcąc sprostać tym oczekiwaniom, montują wiele systemów i rozwiązań, które podnoszą bezpieczeństwo pasażerów, w tym także tych najmłodszych. Nissan Micra jest wyposażona także w cztery poduszki powietrzne i dwie kurtyny boczne, system ABS, ESP i TCS wspomagające kierowcę w razie utraty panowania nad pojazdem.

© 2021 MotoPoznań

Realizacja