22 czerwca 2024

Akademia Toru Poznań: miejsce, gdzie doskonalisz swoje umiejętności za kierownicą

Jeśli jesteś kierowcą z prawem jazdy kategorii B, ale czujesz, że w sytuacjach kryzysowych na drodze twoje reakcje mogą być nieadekwatne, Akademia Toru Poznań jest miejscem, które może ci w tym pomóc. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kierowcą, czy rzadko wsiadasz za kierownicę, Akademia oferuje szeroki wachlarz szkoleń, które pomogą ci zwiększyć swoją pewność i bezpieczeństwo na drodze.

Akademia Toru Poznań: miejsce, gdzie doskonalisz swoje umiejętności za kierownicą fot. pixabay

 

Celem szkolenia jest zwiększenie świadomości kierowców na temat wpływu prędkości na zachowanie pojazdu, nauka odpowiedniego reagowania na różne rodzaje nawierzchni oraz wypracowanie prawidłowych nawyków, takich jak optymalna pozycja za kierownicą czy świadomość stanu technicznego pojazdu.

Szkolenia w Akademii prowadzone są w małych grupach przez doświadczonych instruktorów, którzy wykorzystują krótkofalówki do komunikacji i oferują indywidualną pomoc. Dostępne są także szkolenia indywidualne, firmowe oraz specjalne programy

dla kierowców sportowych. W ofercie znajduje się również możliwość zakupienia szkolenia jako unikalnego prezentu dla bliskiej osoby.

Akademia Toru Poznań szczególnie poleca szkolenia z jazdy sportowej dla tych, którzy chcą zgłębić tajniki jazdy sportowej lub doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie. Idealne dla osób startujących w wyścigach samochodowych, rajdach lub chcących po prostu czerpać przyjemność z jazdy sportowej. Szkolenia te obejmują naukę elementów takich jak odpowiednie hamowanie, właściwy tor jazdy, czy przejazd przez szykany i slalom. Dodatkowym atutem jest możliwość przeprowadzenia szkolenia przy użyciu własnego pojazdu, co pozwala lepiej dostosować naukę do indywidualnych potrzeb kursanta.

Każdy uczestnik szkolenia musi posiadać prawo jazdy kategorii B oraz własny pojazd, który spełnia określone wymogi techniczne, w tym aktualny przegląd techniczny i ubezpieczenie OC. Zalecane jest również posiadanie ubezpieczenia NNW. Ważne jest, aby pamiętać o obowiązku używania kasku podczas szkolenia.

Akademia Toru Poznań to idealne miejsce dla tych, którzy pragną podnieść swoje umiejętności kierowcy do nowego poziomu, zapewniając sobie i innym większe bezpieczeństwo na drodze. Dzięki indywidualnemu podejściu, doświadczeniu instruktorów i praktycznym ćwiczeniom, każdy uczestnik szkolenia wyjdzie z niego lepiej przygotowany do codziennej jazdy, a także wyjątkowych sytuacji na drodze.

Terminy i zgłoszenia dostępne są online.

© 2021 MotoPoznań

Realizacja