Hyundai dla Euro 2012

15 maja br. w salonie Karlik Autoryzowany Dealer Hyundai w Baranowie w imieniu Hyundai Motor Poland odbyło się oficjalne wydanie 29 samochodów przedstawicielom  EURO 2012 Polska. Flota samochodów będzie zaangażowana w transport gości oraz przedstawicieli UEFA obecnych podczas rozgrywek Euro 2012 w Polsce.

Hyundai dla Euro 2012

Hyundai oficjalny partner UEFA Euro 2012 przekazał w siedzibie poznańskiej firmy Karlik w Baranowie kluczyki do 29 pojazdów. W ramach wydanej floty znalazły się modele: typu SUV Hyundai ix55, Hyundai i40, a także najnowsze wersje Hyundai i30 oraz 3 i 8-osobowe modele użytkowych Hyundai H1. Na wydarzeniu obecny był przedstawiciel Hyundai Motor Poland Michał Szymaniak, kierownik regionalny Działu Sprzedaży. 

W imieniu Euro 2012 Polska sp. z o.o. kluczyki do wszystkich pojazdów odebrała pani Katarzyna Sobocińska, koordynator ds. Transportu Turniejowego w Poznaniu.

To dla nas bardzo duże wyróżnienie, że właśnie nasza stacja dealerska została wybrana przez Hyundai Motor Poland do zorganizowania wydania floty. Jesteśmy przygotowani na tego typu wydarzenia. Nasza stacja dealerska w Baranowie dysponuje miejscem oraz odpowiednią infrastrukturą. Wydania samochodów odbywały i odbywają się we wszystkich czterech miastach, które są organizatorami Euro 2012. Miło nam, że w Poznaniu wydarzenie to miało miejsce w salonie firmy Karlik.” – mówi Maciej Brzóstowicz, dyrektor zarządzający Karlik Hyundai Poznań Malta i Poznań Baranowo.

Wszystkie samochody z floty Hyundai na Euro 2012 są oznakowane specjalnym oklejeniem Euro 2012 i od dzisiaj jeżdżą ulicami Poznania. To pierwsza, ale nie jedyna aktywność firmy Karlik – autoryzowanego dealera Hyundai w Poznaniu związana z piłkarskimi emocjami, ponieważ od 12 do 20 maja w obu salonach (na Malcie i w Baranowie) trwają Piłkarskie Dni Otwarte Hyundai, podczas których wybrane modele dostępne są w wyjątkowej ofercie Euro 2012, a każdy kto skorzysta z jazdy testowej otrzyma upominki z kolekcji EURO 2012. Dodatkowo w okresie rozgrywek piłkarskich firma Karlik zaplanowała zorganizowanie dla wszystkich klientów oraz miłośników marki Hyundai wspólne oglądanie meczy w salonach na Malcie oraz w Baranowie. Od drugiej połowy maja do lipcowego meczu finałowego wystrój salonów będzie zdominowany przez piłkarskie elementy, a atmosfera sportowych emocji będzie udziałem nie tylko zaproszonych gości, ale również całego personelu, który jest zaangażowany w ten projekt.

© 2021 MotoPoznań

Realizacja