Liberty Corp. 2 prezentuje swoje nowości na Poznań Motor Show 2023

Tu zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie – na targach Poznań Motor Show 2023 można znaleźć przestrzeń Liberty Corp. 2, importera marek włoskich (Aprilia, Piaggio, Vespa, Moto Guzzi), która prezentuje swoje produkty dzięki lokalnemu dealerowi MotoRP Robert Przybyła. W stolicy Wielkopolski w tym roku prezentuje produkty Piaggio, Vespa, Aprilia i Moto Guzzi. Na gości czekają ciekawe nowości, nietypowe modele, a także strefa testowa.

Liberty Corp. 2 prezentuje swoje nowości na Poznań Motor Show 2023

Dlaczego będąc na Poznań Motor Show 2023 nie można ominąć przestrzeni Liberty Corp. 2? Jak podkreśla Andrzej Jaszczak, marketing manager, podstawowym argumentem jest rozpiętość prezentowanej oferty oraz fakt, że powinna ona zainteresować nie tylko motocyklistów.

Jak zaznacza, celem jest m.in. zachęcenie osób, które do tej pory nie myślały o przesiadce na tego typu pojazdy, by zmieniły zdanie i np. kupiły skuter, który ułatwi im poruszanie się po mieście. Firma chce promować mobilność na wzór włoski.

„Wiemy jakie problemy tworzą korki w miastach, wiemy jakie problemy tworzy drożejące paliwo. Skuterem poruszamy się nie tylko bardzo mobilnie, ale i tanio” – zauważa ekspert

Co jeszcze można spotkać na stoisku? Niemal całe portfolio importera – Moto Guzzi, Aprilia, Piaggio i Vespę. Cztery marki działające pod jedną, włoską egidą, dzięki czemu możliwy jest dobry rozwój każdej z nich. Z pewnością każdy odwiedzający znajdzie tu coś dla siebie.

Prezentowane są modele zarówno bardziej miejskie, także zasilane na prąd, jak i te na dłuższe trasy.

„Każda marka ma swoją, duszę, wyznacznik i drogę. Mamy tu sportową Aprilię i jej sportową duszę, wywodzącą się z rajdów, wyścigów. Są superbike, motocykle offroadowe. Jest Moto Guzzi, jedna z najstarszych marek motocyklowych na świecie, która od 1921 roku produkuje swoje motocykle w Mandelo del Lario, w tej samej fabryce. Czyli mamy historyczną ikonę motocyklowego świata. Mamy Vespę, kultową markę samą w sobie, znaną z filmów. Są też modele Piaggio, trzykołowe, dostępne na kategorię (prawa jazdy) B” – wymienia Andrzej Jaszczak

Trzykołowy skuter już pierwszego dnia targów wzbudzał ogromne zainteresowanie. Możliwość prowadzenia go bez konieczności posiadania prawa jazdy kat. A jest ogromnym plusem i czynnikiem, który interesuje wielu kierowców. To dobra alternatywa dla poruszania się po mieście czy też poza miastem bez samochodu.

To także pierwszy skuter trzykołowy z biegiem wstecznym, stabilizacją toru jazdy czy też systemem radarów martwego pola.

Dla odwiedzających przygotowano także strefę testową, która pozwala na sprawdzenie pojazdów w warunkach zamkniętych, poza ruchem drogowym i pod czujnym okiem instruktorów.

Stoisko Liberty Corp. 2 dostępne jest w pawilonie nr 3.

© 2021 MotoPoznań

Realizacja