21 lutego 2024

Zmiany w organizacji ruchu przy MTP – remont ul. Śniadeckich

Miejski Inżynier Ruchu informuje mieszkańców i użytkowników dróg o nadchodzących zmianach w organizacji ruchu drogowego w rejonie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Od 12 lutego do 29 marca 2024 roku, ulica Śniadeckich przejdzie przez etap remontu i przebudowy, co będzie wiązało się z wprowadzeniem znaczących modyfikacji w dostępie do jednej z kluczowych arterii miasta.

Zmiany w organizacji ruchu przy MTP – remont ul. Śniadeckich

 

W ramach planowanych prac, odcinek ulicy Śniadeckich od ulicy Parkowej do ulicy Orzeszkowej zostanie zwężony i zmieniony w drogę jednokierunkową. Celem tych zmian jest umożliwienie sprawnego przeprowadzenia niezbędnych prac remontowych, w tym naprawy nawierzchni jezdni oraz chodnika, zwiększając bezpieczeństwo i komfort użytkowników.

Aby zminimalizować zakłócenia w ruchu drogowym i zapewnić płynność przejazdu, wyznaczono objazd dla kierowców mających zamiar kierować się w stronę ul. Głogowskiej. Objazd będzie prowadził ulicami Orzeszkowej, Matejki i Wyspiańskiego, co pozwoli ominąć strefę remontu.

Miejski Inżynier Ruchu apeluje do wszystkich kierowców i mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prac drogowych oraz zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie.

© 2021 MotoPoznań

Realizacja