5 grudnia 2023

Bezpiecznej Jazdy Koła NISSAN AW

W tym roku, w miejsce tradycyjnego Rajdu Andrzejkowego, Koło NISSAN AW zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji oraz bezpieczeństwa drogowego na wyjątkowe wydarzenie – Akademię Bezpiecznej Jazdy. To nie tylko okazja do doskonalenia umiejętności kierowania pojazdem, ale również świetny sposób na spędzenie soboty w towarzystwie pasjonatów motoryzacji.

Bezpiecznej Jazdy Koła NISSAN AW

Akademia Bezpiecznej Jazdy odbędzie się w sobotę, 18 listopada. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 w Salonie POLODY, zlokalizowanym w Przeźmierowie przy ulicy Rynkowej 160. Po wstępnej odprawie, uczestnicy wydarzenia udać się do solankowej tężni w Tarnowie Podgórnym, gdzie będą mieli okazję do relaksu i odpoczynku.

Następnie, uczestnicy wrócą do Przeźmierowa, ale tym razem ich celem będzie Tor “Poznań”. To właśnie tam, pod okiem doświadczonych instruktorów, będą mogli doskonalić swoje umiejętności bezpiecznej jazdy. To wyjątkowa okazja, aby nauczyć się nowych technik i zasad bezpieczeństwa, a także doświadczyć adrenaliny na profesjonalnym torze wyścigowym.

Andrzejkowy Posiłek i Integracja: Na zakończenie imprezy, organizatorzy przygotowali Andrzejkowy posiłek, który będzie świetną okazją do podsumowania dnia i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. To również czas na nieformalne rozmowy i nawiązanie nowych znajomości w kręgu osób z pasją do motoryzacji.

Zapisy i Regulamin: Zapisy na Akademię Bezpiecznej Jazdy są już otwarte i będą trwać do 13 listopada. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zapoznać się z Regulaminem imprezy oraz wypełnić Kartę Zgłoszenia. Szczegóły dotyczące zgłoszeń i regulaminu uczestnictwa zostały przesłane do zainteresowanych.

© 2021 MotoPoznań

Realizacja